LUMMA Design CLR 500 RS

1987 yılından beri LUMMA Design, gelişimini ve ustalığını bir arada yürüten bir modifiye markası olarak daima kusursuzluğu hedeflemekte. Günümüzde teknoloji vekalitenin geldiği son noktada üretilmiş ürünler dışında herhangi bir malzeme kullanmamayı kendisine prensip edinmiş olan firma, altına imzasını attığı kusursuz süreçler ile kazandığı başarılarını ilk günkü hırs ve isteğiyle günümüzde hala devam ettirebilen bir marka haline gelmiş.
İşte tüm bu sözü geçen prensip ve çalışma anlayışına dayanarak geliştirdiği LUMMA CLR 500 RS adlı model, LUMMA tasarımları arasında en çok beğeni toplayanmodellerden biri olmayı başarmış. Çok sıradışı ve özel bir biçimde CLR 500 RS aracı, M5’in dinamik ve sportif dış görünüşünü taşımaya devam ediyor. Güçlü ancak net hatlara sahip olan araca uygun görülen ek parçaların her biri, ayrı bir kaslılık ve abartı kazandırmış. Bu patlamaya hazıri sinirli görünüm ile M5’in özünde yatan kimlik çok net bir biçimde ortaya çıkmış denebilir

trabzon araba

trabzon araba

Çeşitli tercih imkanları ve birçok opsiyon sunan materyaller, aracın hem iç kısmında hem de dış görünümünde birçokseçenek hakkı sunuyor. Bu yol ayırmları ile meraklısı olduğunuz CLR 500 RS modelini tam anlamıyla kendi hayal ve isteklerinize bağlı olarak tasarlayabilirsiniz. Müşterilerine böyle bir imkan sunarak hayal gücünde sınırsızlık talep eden LUMMA Design, hiçbir alıcısına “Şurası da şöyle olsaymış iyiymiş” dedirtmemekte kararlı gibi görünüyor.

Dış tarafta ki dikkat çekici detayların neredeyse tümünde tercih edilen karbon parçaların metalik turuncu renk ile girdiği uyum, spor sedanın dinamizmini ve sıradışılığını ortaya çıkarıyor. Gerçekten de yolda gördüğünüzde hangi markanın hangi modeli olduğunu merak etmenizi sağlayacak dış görüntüsü ile şıklığın ve yapım sürecinde ki titizliğin altını çizmeyi başarmış CLR 500 RS!

Araca önden bakıldığında göze çarpan ilk detaylar arasında karbon fiber yan aynalar ile ön mazgal geliyor. Bir M-Serisi klasiği olan çamurluklarda ki “köpekbalığı solungaçları” dahil olmak üzere karbon fiber kullanmaktan çekinmeyen LUMMA Design, ne kadar detaycı olduğunu bir kez daha kanıtlamış. Aracı en çok değiştiren ve aynı zamanda genişleten modifiye ise genişletilmiş çamurluklar. Zaten devasa boyutlara sahip jant ve tekerleri ile oldukça geniş bir yapıya sahip olan aracın genişletilmiş ön ve arka çamurlukları, çok vahşi bir duruşu da beraberinde getirmiş. Arka camın üstünde ki karbon fiber kanat ve karartılmış arka farlar, ne yazık ki arka planda kalıyor. Bu iki inceliği geri planda bırakmayı başaran parça ise oldukça sıradışı bir arka tampon! Orta-alt kısmında ki siyah difüzör parçası ile aracın arka görünümünü son derece abartılı bir hale getiren parça, yine de sınırda durmayı bilmiş ve güzel bir ekleme olarak yerini almış. Son olarak değinmek istediğimiz nokta ise içe gömük, aynı zamanda da konkav bir yapıya sahip olan jantlar. Bütün bu ayrıcalıklar ile kendini diğer M5’lerden ayıran LUMMA Design imzalı BMW modeli, şıklığı ve zarafeti ile göz zevkimizi üst noktalara taşıyor!

Yeni ve En teknolojik Arabalar ile sizinleyiz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: